Celkem 0 položek
0 Kč

Profil společnosti

Pozam Praha, s.r.o.

Společnost byla založena 1. 1. 1993 a v počátcích své činnosti se zabývala především prodejem a montáží vodoměrů. V roce 1994 jsme se začali specializovat na dovoz instalatérského a topenářského zboží na český a slovenský trh, a to zejména od italských či španělských výrobců Malgorani (redukční ventily a topenářské šroubení), R.I.V (kulové uzávěry), FLEXITUB (nerezové flexi hadičky) a Fornara (topenářské armatury).

Na konci 90. let došlo v důsledku dovozu levného zboží zejména z Číny k ukončení činnosti řady italských výrobců včetně našeho největšího dodavatele Italvalvole. Nastalou situaci, která pro naši společnost znamenala výrazný propad prodeje, jsme řešili postupným doplněním sortimentu o výrobky čínských dodavatelů, což byl vzhledem k našim vysokým kvalitativním nárokům náročný proces.

Takřka současně se dosavadní prostory společnosti začaly ukazovat jako nevyhovující. To se stalo podnětem k několikaletému úsilí o realizaci nového sídla, jehož otevřením 1. 3. 2010 začala nová etapa naší firmy a spolu s ní i nové možnosti, jak ještě lépe uspokojovat naše zákazníky, jejichž spokojenost zůstavá naší hlavní prioritou.

Ing. Jan Pilný
jednatel společnosti